Çeşmede Pansiyon – Alaçatıda Pansiyon

Ads2
cpkucuk-cesme-pansiyon-otelleri-merkeze-yakin-denize-sifir
cpkucuk-cesme-pansiyon-otelleri-merkeze-yakin-denize-sifir

Merhaba Değerli Çeşmedepansiyon.COM Üye ve Pansiyon Sahipleri. Bu Hafta Çeşme ve alaçatı’nın pansiyonlarından Aynı anda yaklaşmakta olan sezondan bahsedeceğim.

Biliyorsunuz ki bizim gibi olmaya çalışan ama bunun ne olduğunu bilmeden bizim gibi yapamayan birden fazla çeşmede pansiyon web sayfası ve adresi var. Bunun nasıl yapıldığını elbettki anlatmıycam bu konuda sizlere ama tabikide değerli pansiyon sahiplerimizi bu konuda kendi web sitemizi değerlendirmeleri ile başbaşa bırakıp. Google’da nasıl yükleldiğimizi ve platform’larımızı nereden – nerelere kadar taşıdığımızı. Bunun aylar içerisinde olduğunu ve kısa sürmediğini asıl başarının bilgi’de değilde özgün içerik‘te olduğunu ve bu sayfanın nerden-Nerelere Geldiğini ve Nerelere Gideceğinide anlatacağım. Çeşme ve Alaçatı’da Pansiyon Denildiği zaman akıllara ilk olarak biz geliriz Neden ?

Öncelikli Olarak ; 

Anlattığımız,Reklamını Yaptığımız Pansiyonlar Çeşme‘nin En iyi,En temiz ve Merkez’e en yakın olan pansiyonların en iyilerini kapsar. Ve Bu platform’da ilerler. Amacımızı daha öncede cesmedepansiyon.com sitemizden yazmıştık. amacımız bu siteyi yada bu sayfayı pansiyon sahiplerinin ve pansiyon arayan müşterilerinin sürekli olarak gir-çık yapıp. Kimilerinin pansiyon ararken kimilerinin ise kendi mekanına insan aradığı uğrak ve bir o kadar işe yarayan profesyonel bir web sitesi haline getirmekti ki ben bunu TEK Başıma başardım. Ama asla ve asla bitmeyecek olan bu kıyasıya rekabette Çeşmede Pansiyon‘ları olan ama google’da üste çıkamayan yada bunların ne işe yaradğını bilmeyen insanlar için yardımcı olmak. Bu sayfada onların reklamını yapmak banner index v.b çeşitli yönlendirmeler ile yazın çeşme’de pansiyonuna insan bulamayanlara yardım etmek. Ve İnsanlara’da yazın çeşmenin en iyi pansiyonunun nerde ne zaman nasıl ve hangi tarihte boş olduğunu göstermek ve bunları gerçektende bizim gibi profesyonel bir sitede tanıtmak olacak. Bunu başaracağımızdan artık TAMAMEN Eminiz. Çünkü Biz artık Birinci Sayfa Üçüncü Sırada Çıkıyoruz. Ve bunu asla burada bırakmayıp her zaman başarıyı hedefleyen BİR ‘ ey olarak. Üst kısımlarada çıkacağımızı garanti ediyorum.

 

 

Bu Haftaki Makalem Bu kadar Bir Sonraki Pansiyon-Pansiyoncular ve İNSANLAR Hakkındaki Makalemi Merakla Bekleyin … Teşekkür’ler . ( S.BAKAN )

Ads2
Admin hakkında 31 makale
WebMaster

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın