Bölge ve Merkez Pansiyonları

Ads2
cpkucuk-cesme-pansiyon-otelleri-merkeze-yakin-denize-sifir
cpkucuk-cesme-pansiyon-otelleri-merkeze-yakin-denize-sifir

Pansiyon Denilince Aklınıza Ne Geliyor ?

Pansiyon (Fr. pension); konaklama hizmeti vermek amacıyla, tamamen veya kısmen otele çevrilmiş ev.[1] Genellikle konaklamanın yanı sıra, ev sahibi tarafından yemek hizmeti de verilir. Bazı batılı ülkelerde sadece kahvaltı servisi yapan pansiyonlara B&B denir. B&B kavramı İngilizce bed and breakfast (yatak ve kahvaltı) sözcüklerinin kısaltmasıdır. Bazı ülkelerde misafirhane sözcüğünün karşılıkları da pansiyon anlamında kullanılır.

Bu Bölgede Pansiyon‘lar ve Merkez Pansiyonları İse İşlerin Dahada Basit ama Bir o kadar karmaşık olduğunu göstermektedir. Örneğin biz “Pansiyon” Kelimelerine Üst kısımlarda tutarak siteyi ve yerel bir sayfayı en üste taşıyıp bölgenin pansiyonlarının’da reklamını yapabiliyor iken. Sabit bir Merkez Pansiyon’u insanlara B&B ‘ dan başka bişey Sunamamaktadır.Ayrıca Bölge ve merkez Pansiyon’ları olarak servis ve sağladığımız şey. Çeşme , Alaçatı ve Bölge Pansiyonları‘nın yanında Merkez Pansiyonlarının’da Reklamlarını Banner’larını Web Sitelerini ve Gerekir ise bu siteyide REKLAM Amacı İle Vermeye Hazır Duruma Gelmiş Bulunmaktayız.

Pansiyon ve Reklam kelimeleri aslında birbirini takip ettiren 2 kelime anlamında turistik bölge ve tatil beldelerinde yani burası gibi Çeşme Pansiyon Yada Alaçatıda Pansiyon Gibi yerlerde tutulan bu paket’in üst kısımlarda yer almak için bilgi ve iletişim sayfasını kullanmakta olan insanlar.Her zaman kendi site & platform ve veri taban’larında yer almak ve pansiyon kelimelerinde gerçekliği ve sahibi olduğunuz pansiyon veya otel’in doluluğunu düşünmeyen birçok google bilgisizi ve SEO ‘ nun ne olduğunu bilmeyen insanlar ile kaynamaktadır. Aynı burada Çeşme ve Alaçatı Pansiyon ‘ larında Olduğu Gibi. Siz Belki şuan bu yazıları okuyorsunuz ama onlar hala Çeşmede Pansiyonuma Nasıl İnsan Bulabilirim Diye Google ‘ da Aratmalar Yapıyorlar… Gerçekten çok yazık değilmi ? 🙂

Çeşme ve Alaçatı’da Pansiyonlar Olarak Sizlere İyi Okumalar Dilerim…

Ads2
Admin hakkında 31 makale
WebMaster

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın